Witamy pierwszaków :-)

1 września uczniowie naszej szkoły rozpoczęli nowy rok szkolny 2023/2024. Podczas uroczystości tradycyjnie odbyło się także ślubowanie pierwszoklasistów.
Uczniowie klas drugich przedstawili krótki program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor w obecności pana burmistrza. Dzieci otrzymały od władz miasta kolorowe teczki, za które serdecznie dziękujemy. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 w Imielinie.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post