Wyjazd do Energylandii

25 września klasy 6a oraz 6 b wzięły udział w całodniowej wycieczce do Energylandii.
Energylandia – rodzinny park rozrywki – to zlokalizowany w miejscowości Zator największy Park Rozrywki w Polsce przeznaczony zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych. Na przestrzeni 26 hektarów znajduje się kilkadziesiąt różnego rodzaju urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.
Uczniowie korzystali z wszystkich atrakcji, zaliczyli również te najbardziej ekstremalne jak: FORMUŁA ROLLER COASTER, MAYAN, SPEED WATER COASTER, TSUNAMI DROPPER czy AZTEC SWING.
Uczestnicy wycieczki mogli przełamywać swoje słabości, jednocześnie dobrze się bawić z rówieśnikami i przeżyć ciekawą przygodę z dozą adrenaliny.