Podium w rejonowych biegach przełajowych

A wiecie, że w rejonowych biegach przełajowych sztafeta chłopców wywalczyła podium? 3 października nasza szkolna reprezentacja biegaczy udała się do Łazisk Górnych, by tam w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej rywalizować w kolejnym etapie rozgrywek – szczeblu rejonowym. Na starcie zameldowało się 10 szkół. Nasza szkoła po zaciętej rywalizacji ostatecznie dobiegła na metę jako trzeci zespół. Wyniki w kategorii Starsi Chłopcy:
I miejsce – SP3 Mikołów
II miejsce – SP 37 Tychy
III miejsce – SP 1 Imielin
IV miejsce – SP 12 Mikołów
V miejsce – SP 1 Mikołów
VI miejsce – SSP 19 Tychy
VII miejsce – SP Wyry
VIII miejsce – ZSP Ornontowice
IX miejsce – SP 3 Bieruń
X miejsce – SP 5 Mikołów

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post