Turniej mini piłki ręcznej dzieci klas 1-3

Dzisiaj na naszej hali odbył się turniej mini piłki ręcznej dzieci klas 1-3 uczestniczących w programie „Gramy w Ręczną „. ⛹️‍♀️⛹️ Na trzech boiskach rywalizowały ze sobą drużyny: SP Kośmidry, SP21 Chorzów, SP14 Żory, SP19 Zabrze, SP4 Sosnowiec, MSP2 Piekary, SP19 Świętochłowice i SP1 Imielin. Podczas turnieju zawodnicy prezentowali wysoki poziom umiejętności gry zespołowej i znajomości przepisów, oraz co ważne, przestrzegali zasad fair play. Wspólna rywalizacja wzbogaciła ich o nowe doświadczenia, sprzyjała także nawiązaniu nowych znajomości. Na koniec każda drużyna otrzymała statuetkę i dyplomy. Następny Turniej odbędzie się w grudniu. Dzieciaki nie mogą się już doczekać. Bardzo gorąco dziękujemy za dopingowanie nas z trybun, gdzie pojawili się także rodzice naszych sportowców. Niezmiernie miło jest nam przekazać informacje, że nasi przedstawiciele wygrali wszystkie mecze. Jesteśmy z was dumni

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post