Bieg Niepodległości

Tradycją stał się już organizowany przez naszą szkołę Bieg Niepodległości. W dniu dzisiejszym, przy pięknej, jesiennej pogodzie, odbyła się jego kolejna edycja. W wydarzeniu wzięli udział wszyscy uczniowie oraz przedstawiciele grona pedagogicznego. Corocznie celem przedsięwzięcia jest uczczenie w aktywny sposób ważnego polskiego święta – jakim jest rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę oraz propagowanie zdrowego trybu życia. Dodatkowo w tym roku w trasę wyruszyli także miłośnicy nordic walkingu W ten sposób, wychodząc naprzeciw zamiłowaniom uczniów, szkoła chce popularyzować aktywność fizyczną oraz dawać pozytywne przykłady dzieciom i młodzieży w zakresie postaw patriotycznych i prozdrowotnych. A to jeszcze nie koniec naszych obchodów Święta Niepodległości w szkole…

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post