Spotkania imielińskich przedsiębiorców z młodzieżą

Uczniowie klas VII w ramach doradztwa zawodowego spotkali się dziś z imielińskimi przedsiębiorcami, którzy zorganizowali Dni Otwarte. Młodzież uczestniczyła w atrakcyjnych zajęciach przygotowanych przez firmy: MAWIT, WENTECH, AUTOMOTIV – KAROL SZCZYGIEŁ, TURBOTECHNIKA I COPCO. Dla naszych uczniów była to wspaniała okazja do poszerzenia wiedzy na temat pracy w różnych przedsiębiorstwach. Siódmoklasiści oglądali hali produkcyjne, pomieszczenia biurowe, magazynowe i gospodarcze, poznawali proces produkcji od projektu do finalnego produktu, rozmawiali z pracownikami o wymaganiach i predyspozycjach potrzebnych do wykonywania określonego zawodu, obserwowali pracę na różnych stanowiskach oraz uczestniczyli w konkursach. Wszystko przebiegało w bardzo serdecznej atmosferze. Pięknie dziękujemy w imieniu naszych uczniów za zaproszenie, poczęstunek, nagrody i prezenty. To była wspaniała inicjatywa.