Uczniowie klas pierwszych z wizytą w zakładzie fotograficznym ,,Foto-Video Adam” w Imielinie

Dzieci z zainteresowaniem oglądały znajdujące się w zakładzie akcesoria i sprzęty, zadawały mnóstwo pytań. Właściciel zakładu zapoznał dzieci z procesem powstawania zdjęć poczynając od fotografowania poprzez obróbkę, aż do gotowej fotografii. Pan fotograf przygotował dla dzieci wspaniałą niespodziankę, a mianowicie wszystkie wzięły udział w sesji fotograficznej i otrzymały grupowe zdjęcia. Chętni mogli także pozować do zdjęć i indywidualnych. Było to bardzo miłe i ciekawe doświadczenie.
Za poświęcenie nam cennego czasu, bardzo miłe przyjęcie oraz możliwość zwiedzenia profesjonalnego zakładu fotograficznego i poznania pracy fotografa serdecznie dziękujemy panu Adamowi Koziorzowi ️

FILM

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post