Klasa 3a śle życzenia do Hiszpanii

Nasza szkoła przystąpiła do europejskiego projektu e-Twinning z okazji zbliżających się świąt.
Główne cele projektu to m.in. doskonalenie umiejętności pisania i czytania w języku obcym, otwartość na inne kultury, nawiązanie współpracy międzynarodowej oraz integracja i pobudzenie kreatywności wśród uczniów. A wszystko to jako kontynuacja kursy językowego, na którym grupa nauczycieli z naszej szkoły była w Splicie.
Tym razem uczniowie klasy 3a własnoręcznie wykonali przepiękne i oryginalne kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim dla rówieśników ze szkoły w Hiszpanii. Nasza paczka z kartkami i słodkim upominkiem została wysłana tradycyjną pocztą do naszych hiszpańskich przyjaciół.
Przygotowanie kartek sprawiło wiele radości. Mamy nadzieję, że w ten sposób umilimy naszym rówieśnikom z hiszpańskiej szkoły świąteczny czas ✉️
„Myśl globalnie, działaj lokalnie’’ projekt 2023-1-PL01-KA122-SCH-000129845 realizowany w ramach Erasmus + Edukacja Szkolna, projekty krótkoterminowe #Erasmus