4a w przedświątecznym nastroju❄️

Gdy za oknem śnieg i mróz, coraz częściej myślimy o świętach, choince oraz … no właśnie – o pierniczkach! Pyszne (mamy nadzieję ) i pachnące przyprawami korzennym ciasteczka własnoręcznie wykonali dziś uczniowie klasy 4a. Sypanie z aptekarską precyzją i mieszanie składników, wyrabianie i wałkowanie ciasta to pestka dla młodych kuchareczek i kucharzy. Każdy miał swoje zadanie i każdy miał swój wkład (we właściwym czasie) w przygotowanie świątecznych przysmaków. Gwiazdki, aniołki, serduszka i inne fantazyjne słodkości szybko wylądowały w blaszkach, a dzięki życzliwej pomocy naszych przesympatycznych Pań kucharek wszystkie ciasteczka porządnie się wypiekły. Jutro, gdy zaświecą pierwsze gwiazdy, pierniczki zostaną udekorowane i pokażą się w pełnej krasie.

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post