Dobry Święty Mikołaju… – mikołajkowe spotkanie w naszej szkole

6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
I każde dziecko prezent dostanie!

Tradycją już się stało, że w okolicach 6 grudnia naszą szkołę odwiedza sam Święty Mikołaj! W tym roku, ten długo wyczekiwany gość, przybył do nas właśnie dziś i sprawił, że dzień był wspaniały, wyjątkowy, pełen radości, życzliwości i uśmiechu.
Jego wizyty z niecierpliwością oczekiwali nie tylko najmłodsi uczniowie, ale także Ci troszkę starsi, a nawet najstarsi. Na Mikołaja czekały radosne występy przygotowane przez uczniów pod bacznym okiem wychowawców, wierszyki, piosenki…uściski i całusy. W tym dniu każdy został obdarowany upominkiem. Dobroduszny staruszek nie zapomniał o dzieciach, dyrekcji, nauczycielach i innych pracownikach szkoły, częstując ich słodkościami. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że przez cały rok wszyscy byli grzeczni i zasłużyli na prezenty. Przy okazji podkreślono, że ideą, jaka przyświeca obdarowywaniu się prezentami, jest to, aby okazać sobie wzajemną życzliwość, budować pozytywne relacje, uczynić kogoś szczęśliwym.
Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła życzenia Mikołajowi w dniu jego imienin, serdecznie podziękowała za przybycie do naszej szkoły oraz rozdane prezenty i, w imieniu uczniów, wyraziła nadzieję że za 365 dni znów nas odwiedzi.

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post