Videkonferencja polsko – hiszpańska

Klasa 2b, która brała udział w wymianie kartek świątecznych, miała okazję połączyć się w wideokonferencji ze swoimi kolegami i koleżankami z Hiszpanii Dzieci były bardzo podekscytowane, ale zarazem trochę zestresowane. Nauka języka angielskiego to podstawa do łamania barier językowych, na zajęciach ćwiczymy język praktyczny podczas rozmów, konwersacji – co powoduje płynność językową i staje się dla maluchów czymś naturalnym, a to główny cel! Jesteśmy bardzo dumni z naszych dzieci, co napędza wszystkich do działania. Nawiązanie kontaktu międzynarodowego z Hiszpanią pokazuje to dzieciom jak ważne jest, aby zainwestować czas w naukę języków, szczególnie j.angielskiego, otwiera to bowiem przed nami niezliczone drzwi na świat

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post