Ekologia po włosku

Przed Świętami została zapowiedziana premiera ekologicznej gry planszowej.♻️ A oto i ona.Uczniowie z klasy 5b, którzy uczestniczą w zajęciach dodatkowych z języka włoskiego, stworzyli ją od podstaw, tzn. od ponownego wykorzystania starego kartonu. Zasady gry nie są skomplikowane. W zależności na którym kolorze pola znajdzie się pionek, gracz losuje pytanie lub szansę. Polecenia są w dwóch językach. Propagowanie postaw ekologicznych w formie zabawy plus nauka języka włoskiego w jednym. To się sprawdza. Wczoraj sami twórcy mieli okazję wypróbować grę po raz pierwszy i poczuć dreszczyk rywalizacji. W najbliższej przyszłości powstanie też angielska wersja językowa. THINK GLOBAL ACT LOCAL 2023-1-PL01-KA122-SCH-000129845 Dofinansowane przez Unię Europejską

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post