Podsumowanie Białej Szkoły

❄️W dniach 8-12 stycznia 2024 odbyła się Biała Szkoła dla uczniów z naszej szkoły. Głównym celem wyjazdu był czynny wypoczynek dzieci, połączony z nauką jazdy na nartach oraz poznaniem osobliwości, przyrody i tradycji regionu. Wszyscy metodycznie, pod okiem instruktorów nauczyli się jeździć na nartach na stoku w Suchej k. Poronina. Cześć uczniów, którzy umieli jeździć na nartach w stopniu dobrym, doskonaliło swoje umiejętności techniczne. Doskonała pogoda pozwoliła na zorganizowanie wielu innych atrakcji, w tym wyprawy na lodowisko, zjazdów na pontonach, czy wycieczki do Zakopanego. Plan pobytu był bardzo napięty, ale dzieci wykorzystywały w pełni każdą chwilę. Ostatni dzień pobytu wszyscy spędzili na stoku, by później z pięknymi wspomnieniami wrócić do domu. Wierzymy, że wyjazd przypadł naszym uczniom do gustu, a kto wie, może za rok, pojedzie nas jeszcze więcej… Co Wy na to? ❄️⛷️

FILM

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post