KARNAWAŁOWE SZALEŃSTWO W SZKOLE NA GÓRCE

Uśmiechy, tańce, zabawy- tego jak na prawdziwy dziecięcy bal przystało, dzisiaj w naszej szkole nie zabrakło. Tradycyjnie na naszych uczniów czekała pięknie ustrojona sala gimnastyczna. W kolorowej scenerii, przy radosnej muzyce dzieci bawiły się wspaniale. Najmłodsi nie zawiedli w swej pomysłowości, dzięki czemu na balu nie zabrakło księżniczek, rycerzy, piratów, Spiderman`ów, czarodziejek, zwierzaków … Wspaniała muzyka sprawiła, że bawili się zarówno mali, jak i dorośli. Tanecznymi krokami chwalili się nawet nauczyciele pracujący w naszej szkole. Zabawę uprzyjemnił pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkości

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post