Tydzień warsztatowy w SP1

Współpraca naszej szkoły z Centrum Edukacji Profilaktyki Stowarzyszenia EPSILON z Bielska Białej trwa już kilka lat. W tym tygodniu realizowane są warsztaty dla uczniów klas I-III. Zespół trenerów pracuje z dziećmi metodami aktywnego uczestnictwa, technikami narracyjnymi, w tym dramą brytyjską, bazując na wymianie doświadczeń każdego ucznia. Zajęcia mają na celu rozwijanie empatii i umiejętności nazywania emocji oraz dostarczają nauczycielom wielu wskazówek do dalszej pracy z daną klasa. Kolejna seria warsztatów już niebawem

FOTORELACJA 

Warsztaty terapeutyczno-wychowawcze EPSILON w klasach 4 i 5 – FOTORELACJA , FOTORELACJA 


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z warsztatów terapeutycznych Epsilon w klasie 7a – FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post