Złote chłopaki z Imielina

Zgodnie z harmonogramem Śląskiego Związku Sportowego po koszykarskich zmaganiach kończących pierwszy semestr przyszedł czas na rozgrywki piłki ręcznej otwierające semestr drugi sezonu 2023/2024. Na Igrzyskach Dzieci organizowanych na hali sportowej BOSiR w Bieruniu w dniu 15.02 stawiły się reprezentacje 6 szkół naszego powiatu. Reprezentacja SP1 Imielin w fazie grupowej wyszła z pierwszego miejsca, pokonując ekipę z Bojszów (7:1) oraz SP3 Lędziny (5:2). W półfinale spotkaliśmy się ze sportowcami z SP1 Bieruń, gdzie po 20 minutach walki zwyciężyliśmy (12:1), otwierając sobie drogę do finału. W meczu finałowym, który do ostatniej chwili był naprawdę zacięty i pełen emocji, nasi szczypiorniści zwyciężyli z SP1 Lędziny, wygrywając turniej. Oznacza to ni mniej ni więcej, że to nasza szkoła będzie reprezentowała powiat bieruńsko-lędziński w kolejnym (rejonowym) etapie rozgrywek w piłkę ręczną.

FOTORELACJA 

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post