KensOlek przybył do naszej szkoły!

Dzisiaj w SP Nr 1 odbyły się prelekcje antysmogowe! Wszyscy uczniowie mieli okazję dowiedzieć się, jak smog wpływa na nasze zdrowie i środowisko oraz jakie kroki możemy podjąć, aby zmniejszyć jego negatywne skutki
KensOlek podzielił się praktycznymi poradami i rozwiązaniami, które mogą pomóc w walce ze smogiem ‍
Tylko poprzez edukacje, szczególnie dzieci i młodzieży, możemy zmieniać świadomość i mieć realny wpływ na to jak będziemy myśleć i traktować powietrze, którym oddychamy.
Zajęcia przeprowadzono jako kontynuację projektu unijnego Erasmus. Podziękowania dla firmy Kensol za przeprowadzenie ciekawych prelekcji.
W ramach projektu Erasmus nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000129845 ,,THINK GLOBAL ACT LOCAL” dofinansowanego przez Unię Europejską.