Lekcja w kinie

Czy social media mogą być toksyczne? Taki temat zajęć i to nietypowych, bo odbywających się w kinie, rozważali dziś uczniowie klasy 4a. W pierwszej części zawodowa aktorka prowadziła multimedialną prezentację, omawiającą tematykę związaną z zagadnieniami cyberbezpieczeństwa oraz toksyczności mediów społecznościowych. Podczas lekcji uczniowie dowiedzieli się, co oznacza catfishing, cyberbulling i multitasting, zrozumieli również, jak działa bańka informacyjna i dlaczego social media nas w niej zamykają. Prelegentka nie tylko wskazywała problemy, ale również sposoby, jak się zachować w konkretnych sytuacjach, jak uniknąć złych zachowań i pozostać zdrowym. Dopełnieniem zajęć była projekcja filmu „Dancing Queen”.

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post