Spotkanie z fizjoterapeutką

Klasy trzecie kontynuują cykl spotkań „Pasjonujące zawody” – spotkania z osobami wykonującymi ciekawe zawody.
Gdy praca, którą wykonujemy jest naszą pasją, daje nam mnóstwo satysfakcji. Już na tym etapie uczniowie zastanawiają się, kim w przyszłości chcą zostać.
Odwiedził nas już p. dietetyk Mateusza Kapusta, dzisiaj zaszczyciła nas obecnością p. Agata Sadowska-Kmiecik, która przybliżyła pracę fizjoterapeuty. Na twarzach dzieci malowała się radość i zdziwienie, gdy po raz pierwszy oglądały „gwoździe”, które pomagają. Podczas spotkania nie zabrakło wielu pytań. Pani Agata również wspomniała o walorach tego zawodu oraz o tym, jak ważny dla naszego zdrowia jest ruch.
Takie spotkania to my lubimy, czekamy na kolejne!

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post