Wyprawa na Marsa, czyli szkoła bez ścian!

Klasa 4a wzięła dziś udział w bardzo ciekawych zajęciach, które zostały zorganizowane w ramach Zagłębiowskiego Maratonu Nauki w Akademii Humanitas. Tematyka dotyczyła eksploracji Czerwonej Planety, odkrywaniu wody i możliwości życia ludzkiego na Marsie. Zajęcia w atrakcyjnej i dostosowanej do wieku dzieci formie prowadzone były przez ekipę znanego Pana Korka, czyli Michała Szydłowskiego. Uczniowie pod kierunkiem naukowców przeprowadzali doświadczenia fizyczne ‍, z naszej szkoły takie szczęście mieli Zuzia (która wcieliła się w rolę pogodynki) i Antek (strzelający z wyrzutni do rakiet). Jak widać, uczyć można się w różnych miejscach, nie tylko w salach lekcyjnych.

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post