Another day in London

Dzień za dniem szybko leci. Zaraz po śniadaniu udaliśmy się metrem na kolejną dawkę zwiedzania. Pierwszym przystankiem było London Eye. Nieopodal Big Ben – ikona Londynu i jeden z najbardziej rozpoznawalnych zegarów na świecie. Jest częścią kompleksu budynków Parlamentu Wielkiej Brytanii. Westminister Abbey – miejsce gdzie odbywają się koronacje monarchów brytyjskich było kolejnym punktem na naszej trasie. To miejsce robi naprawdę niesamowite wrażenie. Mieliśmy okazję zobaczyć Pałac Buckingham. Niestety nie zastaliśmy Króla Karola Przez całą wycieczkę towarzyszyła nam pani przewodnik Ania. Ależ ona ciekawie opowiadała! ⭐️ Mieliśmy też czas na zakup pamiątek ️ Trochę odpoczynku w St. Jame’s Park i kolejna dawka ruchu Zwiedziliśmy Science Museum oraz Natural History Museum. Po drugim intensywnym dniu czekał nas przystanek w najbardziej ulubionym miejscu – McDonalds. Przed nami ostatni dzień i lot do domu

FILM

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post