Pierwsze miejsce naszych siatkarzy

Dziś mieliśmy okazję na własnej skórze doświadczyć, czym jest prawdziwy siatkarski thriller… i to dwukrotnie. Na nasze szczęście obydwa scenariusze zakończyły się dla nas happy endem. Ale po kolei W ramach rozgrywek Śląskiego Szkolnego Związku Sportowego na hali BOSiR rozegrane zastały zawody Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej chłopców. Do powiatowych rozgrywek przystąpiło pięć szkół (SP1 Chełm Śląski, SP2 Chełm Śląski, SP3 Bieruń, SP1 Lędziny oraz SP1 Imielin). Nasza reprezentacja w fazie eliminacyjnej rozegrała mecz ze Szkołą Podstawową nr 2 w Chełmie Śląskim, wygrywając 2:0 w setach. Następnie w półfinale stawiliśmy czoła gospodarzom tegorocznych zawodów. Bieruń niesiony dopingiem swoich uczniów okazał się wymagającym przeciwnikiem i po zaciętej walce punkt za punkt wyszarpaliśmy zwycięstwo dopiero w tie-breaku. Ostatni mecz (o złoto) rozegrany został miedzy nami, a Szkołą Podstawową nr 1 w Chełmie Śląskim. Po wygranym pierwszym i przegranym drugim secie wszystko miało rozstrzygnąć się w decydującej trzeciej odsłonie. Mieliśmy tutaj ponownie nie lada przeprawę porównywalną do poprzedniego spotkania. Mimo bardzo wyrównanego poziomu udaje nam się utrzymać koncentrację do ostatniego gwizdka i finalnie meldujemy się na pierwszym miejscu. To był dzień pełen prawdziwie siatkarskich emocji. Cieszymy się, że przed Świętami możemy podzielić się z Wami tak dobrymi wieściami ze świata młodzieżowego sportu.

FOTORELACJA

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post