Wspaniałe wieści dotarły do nas z Tychów!

Reprezentacja szczypiornistów powiatu bieruńsko-lędzińskiego Igrzysk Dzieci składająca się z uczniów klas V i VI SP1 Imielin rozegrała mecz w kolejnym etapie rozgrywek. Po wygranym „powiecie” nadszedł czas, by poddać nasze umiejętności próbie na szczeblu rejonowym. W tym celu udaliśmy się do Szkoły Podstawowej nr 10 im. Gustawa Morcinka w Tychach (gospodarza tegorocznych zawodów). Mecz pomiędzy SP1 Imielin a SP 10 Tychy rozstrzygnąć miał, która szkoła awansuje do półfinałów województwa śląskiego w piłce ręcznej. Nasi zawodnicy po wypracowaniu przewagi w pierwszej połowie, nie tracąc koncentracji do ostatniego gwizdka, kontrolowali przebieg spotkania i ostatecznie pewnie wygrali ze sportowcami z Tychów. Oznacza to ni mniej ni więcej, że jedziemy na półfinały!

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post