Akademia z okazji Świąt Majowych

W naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, w którą zaangażowała się duża grupa dzieci i młodzieży. Uczniowie pokazali program składający się z poezji i prezentacji multimedialnych, przybliżając publiczności tło historyczne Świąt Majowych – Święta Pracy, Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Święta Narodowego Trzeciego Maja.
♥️Wzruszające utwory nawiązujące do historii Polski przepięknie wykonał szkolny chór oraz zespół Śpiewające Nutki.
♥️Dopełnieniem akademii był perfekcyjnie wykonany Polonez dzieci z klas 2b i 3b, który zachwycił widownię.
Dla uczniów była to lekcja historii, która z pewnością wzmocniła w nich wartości patriotyczne. Podniosła atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom apelu.

FILM

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post