Dwudniowa wycieczka klas drugich

Klasy drugie wybrały się na dwudniową wycieczkę w Góry Świętokrzyskie ️️. Zwiedzanie rozpoczęli od Niemczówki – zabytkowej kamienicy, gdzie zaczerpnęli informacji dotyczących miasta i regionu. Następnie udali się do Zamku Królewskiego w Chęcinach. Udało się przymierzyć elementy rycerskiego stroju i okazało się, że noszenie ich wcale nie jest taką prostą sprawą⚔️. Na własne oczy mogli zobaczyć też pomnik przyrody, o którym mówili niedawno podczas zajęć – Dąb Bartek. Później czekało na nich wiele atrakcji w miejscu noclegowym – duży plac zabaw, gry zespołowe i ognisko z pieczeniem kiełbasek. Rano wyruszyli do parku rozrywki Sabat Krajno, gdzie cały dzień korzystali z różnych atrakcji – park miniatur, park linowy, kino 6D, karuzele, zjeżdżalnie, trampoliny i wiele, wiele innych …. Na koniec lody i można już było wracać do domu ☺️

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post