Podróże małe i duże

W minionym roku szkolnym uczniowie klas piątych realizowali na lekcjach geografii i informatyki projekt pt. „Podróże małe i duże”. Zadanie polegało na umieszczeniu w padlecie informacji o miejscu, które im się szczególnie spodobało podczas wojaży po naszym kraju. Tematyka projektu obejmowała zagadnienia omawiane na lekcjach geografii w klasie piątej. W ten sposób powstał subiektywny przewodnik po Polsce widziany oczami piątoklasistów. Z początkiem wakacji zapraszamy do przeglądu efektów pracy naszych uczniów, które być może staną się inspiracją do odkrycia nieznanych nam jeszcze zakątków Polski.
Zrealizowano w ramach projektu Erasmus nr 2023-1-PL01-KA122-SCH-000129845 ,,THINK GLOBAL ACT LOCAL” dofinansowanego przez Unię Europejską.

PADLET 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post