Przeżyjmy to jeszcze raz – Jasełka

Ciszę betlejemskiej Nocy i radość Narodzin przeżywaliśmy ponownie we wtorek 10 stycznia br. za przyczyną uczniów naszej szkoły, którzy wcielili się m.in. w postacie biblijne, wystawiając wyjątkowe przedstawienie artystyczno-wokalne, czyli Jasełka pt. Co odmieniło naszą klasę? Uroczyste spotkanie uświetnili swoją obecnością zaproszeni goście, przedstawiciele władz Miasta Imielin, lecz przede wszystkim bliscy naszych małych aktorów. Dziękujemy serdecznie za tak liczne przybycie, Sokolnia wypełniła się widzami po same brzegi! Niech przesłanie dzieci z imielińskiego Betlejem będzie dla nas powodem do chwilowej zadumy. Zatem nie pozostaje nic innego, jak pogratulować i podziękować aktorom, którzy włożyli wiele pracy i trudu w przygotowanie tegorocznych Jasełek.