Tydzień życzliwości

Harmonogram obchodów SZKOLNEGO TYGODNIA ŻYCZLIWOŚCI
Termin: 23-27 listopada 2015 r.
Dzień I – poniedziałek (23 listopada 2015 r.)
1. Kolorowy dzień – uczniowie przychodzą ubrani na kolorowo:
• klasy A na czerwono
• klasy B na żółto
• klasy C na zielono
• klasy D na pomarańczowo
2. Przeprowadzenie wyborów najżyczliwszej osoby pracującej w szkole (nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi).
Dzień II – wtorek (24 listopada 2015 r.) Szkolny Happening Drzewko Życzliwości. Na drzwiach sali nr 2 znajdować się będzie drzewo, na którym cała społeczność szkolna będzie mogła napisać coś miłego od siebie, czyli każdy może umieścić na nim życzliwy wpis.
Dzień III – Misiowy dzień środa (25 listopada 2015 r.)
1. Uczniowie przynoszą do szkoły misie, które upodobnione są do właściciela (najbardziej ciekawe przebrania dodatkowo będą nagradzane).
2. Organizacja misiowego drugiego śniadania – pieczywo z miodem.
Dzień IV – czwartek (26 listopada 2015 r.) Dzień bez odpowiedzi ustnej
Dzień V – piątek (27 listopada 2015 r.)
1. Poczęstunek dla uczniów.
2. Podsumowanie całego tygodnia (konkursy i wydarzenia).
Wydarzenia towarzyszące:
1. Konkurs klasowy, na który składa się: a) Konkurs klasowy na gazetkę ścienną o ŻYCZLIWOŚCI – termin 26 listopada 2015 r. (czwartek) b) Uzyskanie dodatkowych punktów dla klasy za najbardziej atrakcyjne upodobnienie misia” – termin 25 listopada 2015 r. (środa) c) Ocena za najciekawiej, najładniej ubraną klasę (dzień I) – termin 23 listopada 2015 r. (poniedziałek) Klasa najwyżej punktowana w nagrodę uzyskuje jeden dzień wolny od zajęć lekcyjnych np. wyjazd do kina, wycieczka klasowa
2. Konkurs indywidualny na plakat pt. „Życzliwym być…” Technika plastyczna dowolna, format min. A5, termin 27 listopada 2015 r. (piątek), prace należy składać do p. T. Porwit.
3. Projekcja filmu „Podaj dalej…” – godziny z wychowawcą.

Powiązane wpisy