Garść informacji z biblioteki szkolnej

Na początek z radością informujemy, że nasze uczennice: Aleksandra Kupczyk i Julia Baranowska z klasy I A, zajęły II miejsce w Powiatowym Konkursie Czytelniczym „Tam gdzie spadają anioły”. Konkurs zorganizowało Gimnazjum w Bojszowach.

Druga informacja dotyczy udziału biblioteki szkolnej w ogólnopolskiej akcji promocji czytelnictwa „Jak nie czytam jak czytam”- szczegóły.
Zapraszamy do udziału w akcji „Jak nie czytam jak czytam”. 10 czerwca 2016 r. o godzinie 10.00 przyjdź do Gimnazjum im. Powstańców Śląskich w Imielinie. Przynieś ze sobą książkę, którą aktualnie czytasz. To elitarne zgrupowanie czytających uwiecznimy na wspólnym zdjęciu.
Jeśli nie możesz przyjść, będziemy wdzięczni za przesłanie do nas zdjęcia, na którym czytasz (np. podczas przerwy w pracy:-)). Warunkiem jest widoczna data na zdjęciu: 10 czerwca, około godziny 1000. Zdjęcia prosimy wysyłać na adres: jakczytam.gimnazjumimielin@gmail.com. Termin: 18 czerwiec b.r.
Zdjęcia zostaną opublikowane na stronie naszego Gimnazjum, dlatego uczestnictwo w akcji będzie automatyczną zgodą na opublikowanie wizerunku.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY UWAŻAJĄ, ŻE CZYTANIE KSIĄŻEK STANOWI WARTOŚĆ