Powiatowe rozgrywki w piłce nożnej

Na hali sportowej w Bojszowach reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w powiatowych rozgrywkach w piłce ręcznej chłopców. W tym roku do zawodów przystąpiło sześć szkół z naszego powiatu. Nasi sportowcy w fazie eliminacyjnej w drodze losowania trafili do jednej grupy z Bieruniem Starym oraz Bojszowami (organizatorem turnieju). Po dwóch rozegranych meczach nasza szkoła wyszła z grupy z drugim miejscem. Oznaczało to, że w ostatnim spotkaniu będziemy walczyć o miejsce na podium. W meczu półfinałowym spotkaliśmy się ze Szkołą Podstawową nr 3 w Lędzinach. Po bardzo wyrównanej walce spotkanie zakończyło się wynikiem 7:5 dla Lędzin. Ostatecznie SP 1 Imielin uplasował się na 4 miejscu. Za sportową postawę i walkę do ostatniej sekundy w każdym meczu naszym uczniom należą się wielkie gratulacje.