Uroczysta akademia z okazji zakończenia nauki przez uczniów klas VIII

Naukę w szkole podstawowej kończy się tylko raz, ale we wspomnieniach można do tej wyjątkowej chwili wracać wielokrotnie.  Absolwentami naszej szkoły zostało 88 uczniów. Wśród nich znalazło się 23, którzy ukończyli naukę w naszej szkole z wyróżnieniem, a oto Oni:

Michał Kokoszczyk

Inga Zwierzyna
Dominika Korszorsz
Jakub Synowiec

Rodzice w/w uczniów otrzymali listy gratulacyjne za wzorowe wychowanie dziecka. Nagrody Burmistrza, które przyznaje się za otrzymaną średnią ocen 5,0 i więcej, trafiły do rąk 17 uczniów. Medalami za pracę na rzecz szkoły i środowiska uhonorowano 13 uczniów, a byli to: Michał Kokoszczyk, Alicja Wadas, Zofia Palka, Natalia Stolorz, Paweł Kaszek, Agata Zdziechiewicz, Kinga Janota, Julia Dubiel, Weronika Boba, Patrycja Pirożek, Weronika Kuc, Marta Stolorz i Inga Zwierzyna. Wdzięczność za lata angażowania się w życie i działalność szkoły wyraziliśmy w formie pisemnych podziękowań dla 16 rodziców.
Warto również wspomnieć o Sebastianie Orle z klasy 8a, który dotarł do finału konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego. Ten sukces doceniły zarówno władze naszego miasta, jak i Rada Rodziców, przyznając swoje nagrody naszemu finaliście.
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie uroczystości – p. Bożenie Zielosko za program artystyczny, uczniom klas ósmych za podzielenie się zdjęciami, na których zostały uwiecznione najciekawsze okruchy wspomnień związanych ze szkołą na górce, Olafowi Rozmusowi z klasy 7c za montaż filmu oraz wykonanie prezentacji multimedialnej, a także nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy przyłączyli się do filmowej zabawy oraz Sonii Kot i Arturowi Filcowi z klasy 8b za przemówienie. Dziękujemy również wszystkim gościom, którzy swą obecnością uświetnili uroczystość.

Kliknij w obrazek, aby obejrzeć film

Bez tytułu