Nowy rok szkolny 2020/2021

Zgodnie z tradycją 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Sytuacja jest wyjątkowa, więc ten pierwszy dzień po wakacjach też przebiegał trochę inaczej. Uczniowie kontynuujący naukę w naszej szkole spotkali się ze swymi wychowawcami w salach lekcyjnych, gdzie m.in. zostali zapoznani z zasadami dotyczącymi zachowania bezpieczeństwa.
W tym roku szkolnym witamy również wielu nowych uczniów – trzy klasy pierwsze ( w tym jedna usportowiona), dwie klasy czwarte (jedna sportowa) oraz dwie klasy siódme. Z nimi spotkała się pani dyrektor oraz wychowawcy w hali sportowo-widowiskowej.
Szczególnie uroczyście powitaliśmy najmłodszych uczniów. Dla nich starsi koledzy i koleżanki z klas drugich oraz szóstej zaśpiewali, zatańczyli oraz powiedzieli kilka serdecznych słów. Na dobry start dla wszystkich nowych wychowanków przygotowaliśmy drobne upominki.
Mamy nadzieję, że wszyscy nasi uczniowie będą dobrze czuć się w Szkole na Górce. Życzymy rozwijania pasji, poszerzania horyzontów wiedzy oraz zawarcia nowych, wspaniałych przyjaźni.

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz