Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

2 października w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tę międzynarodową akcję zaangażowali się wszyscy uczniowie naszej szkoły wraz z panią dyrektor, wicedyrektor oraz innymi nauczycielami. W tym dniu lekcje matematyki zostały urozmaicone różnymi łamigłówkami związanymi z tabliczką mnożenia. W ramach obchodów Światowego Dnia Mnożenia odbył się także konkurs mający na celu sprawdzenie znajomości tabliczki mnożenia przez uczniów. Wyniki poznamy już w poniedziałek. Obchody tego dnia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, wspólna zabawa zachęciła ich do dalszej nauki, a matematyczne święto na długo zostanie w pamięci uczniów. Już teraz gratulujemy wszystkim „Mistrzom Tabliczki Mnożenia”, dziękujemy wszystkim uczniom, którzy włączyli się w organizację tego dnia.

Kliknij obrazek aby zobaczyć galerię zdjęć:

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz