Takie lekcje wychowania fizycznego uwielbiamy!

W Naszej Szkole lekcje wychowania fizycznego są prowadzone z uwzględnieniem potrzeby wszechstronnego rozwoju dziecka oraz zachęcania ucznia do różnorodnej aktywności ruchowej. Wychowanie fizyczne z zakresu gimnastyki ogólnorozwojowej, gier i zabaw zespołowych, lekkoatletyki – prowadzone jest zarówno na sali gimnastycznej, jak i na świeżym powietrzu.
Z uwagi na fakt, że wyłącznie najmłodsi uczniowie przebywają w czasie zajęć w szkole, do ich dyspozycji pozostaje cała hala sportowa. A co za tym idzie całe mnóstwo miejsca i sprzętu sportowego tylko dla nich!⚽🏀🎾🏉🚩 Takie lekcje wychowania fizycznego uwielbiamy!
Najmłodsi uczniowie pozdrawiają swoich starszych kolegów i koleżanki zachęcając ich do aktywności fizycznej w domu.

Kliknij obrazek aby zobaczyć galerię zdjęć:

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz