Mikołajki w klasie 6d

Kiedy zastanawialiśmy się, jak obchodzić w tym roku mikołajki, biorąc pod uwagę obecną sytuację, wpadliśmy na pomysł, aby przygotować wylosowanym osobom portrety z życzeniami i wyeksponowaniem zalet. Stosowaliśmy różne techniki, zarówno tradycyjne – na kartce, z użyciem kredek, mazaków i innych materiałów plastycznych, jak i korzystaliśmy z technologii informatycznej. Zdjęcia prac zostały użyte do przygotowania interaktywnej prezentacji. Klikając w śnieżynki, paczki, bombki i świąteczne ciasteczka, odkrywaliśmy, dla kogo został tam ukryty prezent. Taki sposób świętowania przypomniał nam znaną prawdę – że najcenniejszym podarunkiem, jaki możemy ofiarować innej osobie, bywa poświęcony czas, skupienie na kimś uwagi i dostrzeżenie pozytywnych cech.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Imielinie Wtorek, 8 grudnia 2020

Share Now

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz

Related Post