Pożegnanie rocznika 2013-2021

24 czerwca 2021 w Domu Kultury „Sokolnia” uroczyście żegnaliśmy kolejny rocznik uczniów, kończących naukę w szkole podstawowej. Tradycyjnie wręczono nagrody za wysokie wyniki w nauce oraz bardzo dobre i wzorowe zachowanie oraz medale za aktywność na rzecz szkoły. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy absolwenta. Nie brakło również podziękowań i listów gratulacyjnych dla rodziców. Ósmoklasiści z najwyższymi notami na świadectwie (średnia ocen co najmniej 5,0) odebrali nagrody z rąk Burmistrza Miasta – p. Jana Chwiędacza oraz przyjęli gratulacje od przedstawicieli Urzędu Miasta i Rady Miasta Imielin. Uczniów pożegnał również proboszcz parafii – ksiądz Eugeniusz Mura. Podczas części artystycznej wszyscy zgromadzeni na uroczystości mogli obejrzeć montaż fotografii przypominających chwile spędzone przez uczniów w „Szkole na Górce”. Film został zrealizowany przez Mateusza Trebuniaka z klasy 8a. Przedstawiciele ósmoklasistów (Natasza Makowski i Sebastian Sztukowski) wygłosili piękne przemówienie, w którym podziękowali dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom za naukę, wychowanie i wsparcie. Wszystkim naszym tegorocznym absolwentom życzymy pomyślności w kolejnym etapie edukacyjnym, realizacji pasji i spełniania marzeń. Głęboko wierzymy, że godnie będziecie reprezentować naszą szkołę i możemy być z Was dumni. Powodzenia! Zostaniecie w naszej pamięci.