Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

W nietypowy sposób, który wymogła na szkole pandemia, zakończył się rok szkolny 2020/2021. Poszczególne klasy o wyznaczonej godzinie, spotkały się z wychowawcami. Jako pierwsi odebrali świadectwa, nagrody i dyplomy uczniowie klas pierwszych i drugich. Dodatkowo każdy z najmłodszych uczniów naszej szkoły otrzymał specjalne świadectwo z czerwonym paskiem za trud i zaangażowanie włożone w zdalne nauczanie. Następnie świadectwa i nagrody otrzymali uczniowie klas IV-VII. Wielu z nich wykorzystało czas zdalnego nauczania i uzyskali na koniec roku dobre i bardzo dobre wyniki.
Wszyscy uczniowie po złożeniu życzeń radosnych i bezpiecznych wakacji rozeszli się do domów. Mamy nadzieję, że spotkamy się we wrześniu już w normalnych warunkach w szkole.