Podziękowanie za udział w 30. Akcji Sprzątanie świata – Polska!

„Tegoroczna, jubileuszowa Akcja przebiegała pod hasłem, „Sprzątanie świata łączy ludzi” i jesteśmy dumni, że od 30 lat razem z Wami tworzymy wspaniałą społeczność osób, którym bliska jest troska o naszą planetę. Obserwując corocznie tak ogromne zaangażowanie Uczestników w całej Polsce, jesteśmy przekonani, że razem mamy moc zmieniania świat w lepszy. W imieniu Fundacji Nasza Ziemia dziękujemy Wam z całego serca za tak liczny udział w tegorocznej Akcji. Dzięki Wam z optymizmem patrzymy w przyszłość. Ciągle jest nas wielu, aby dbać o naszą planetę, która coraz bardziej wymaga naszej troski i uważności.” – to treść podziękowania nadesłana przez Głównego Koordynatora Akcji Sprzątania Świata – Polska. Fundacja Nasza Ziemia.
Przypominamy, że we wrześniu klasy 5 naszej szkoły zaangażowały się w akcję terenową i na lekcjach plastyki z panią Anną Kwiecień promowały akcję, wykonując rysunki kredą, tuż przy wejściu do szkoły. W ten sposób każda osoba wchodząca do szkoły mogła zapoznać się z ideą sprzątania świata i zobaczyć dokonania uczniów.