Jasełka

Radość się mnoży, gdy dzieli się ją z innymi… Wczorajszy wieczór był taką piękną chwilą, kiedy uczniowie, dyrekcja i nauczyciele spotkali się z rodzicami wychowanków i wszystkimi, których możemy śmiało nazwać przyjaciółmi szkoły. Przy kolędach i pastorałkach, scenach o narodzeniu Jezusa oraz występie tanecznym mikołajków z klas drugich jeszcze raz poczuliśmy świąteczną atmosferę. Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu za przyjęcie naszego zaproszenia i współudział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Ksiądz proboszcz Eugeniusz Mura, burmistrz miasta Jan Chwiędacz, radni i pracownicy urzędu miasta, dyrektorzy jednostek organizacyjnych i Ci, którzy dla naszych uczniów są najbliżsi i najważniejsi – rodzice, babcie i dziadkowie, rodzeństwo oraz przyjaciele tłumnie wypełnili trybuny hali widowiskowo-sportowej. Cieszymy się, że spędzili Państwo z nami ten zimowy wieczór. Mamy nadzieję, że podobnie jak my przeżyli Państwo chwile radości i wzruszeń.

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post