Rozpoczynamy „Białą Szkołę”

Dzisiaj przed godz. 8.00 uczniowie wraz z nauczycielami naszej szkoły w stawili się na zbiórce przed szkoła, aby wyruszyć na zimową przygodę do miejscowości Suche w okolice Poronina w ramach „Białej Szkoły”. ⛷️ Pierwsze zajęcia narciarskie odbywają się już teraz, po przyjeździe, gdzie przy padającym śniegu, uśmiechnięci, dzielni narciarze rozpoczynają pierwsze szkolenie.
Jedni zmierzą się najpierw z techniką zapinania butów i nart, podchodzenia, wstawania po upadku, jazdy pługiem, następnie skręcania, hamowania, wjazdu wyciągiem i jazdy z kijami. Reszta uczestników podzielona będzie na grupy w zależności od stopnia zaawansowania umiejętności narciarskich. Pod okiem nauczycieli doskonalić będą technikę jazdy na nartach i snowboardzie. Poza stokiem czeka ich także mnóstwo atrakcji, ale nie będziemy ich zdradzać od razu

FILM 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post