Powiatowy Konkurs Poprawnego Słowa

Po raz kolejny najlepsi znawcy ortografii zmierzyli się z dyktandem w Powiatowym Konkursie Poprawnego Słowa. „Dziewczęciu chadzały po głowie najprzeróżniejsze przedsięwzięcia i dążenia, wszak nasłuchała się niekonwencjonalnych i arcydziwnych klechd o dochodzeniu do sławy. Priorytet miała jeden: jak największy rozgłos i wrzawa.” Tak brzmiał fragment tekstu, z którym mierzyła się młodzież. Patronat nad konkursem objął Burmistrz Miasta Imielin, który zwycięzcom wręczył nagrody. Najlepszy okazał się Robert Borkowy reprezentujący Chełm Śląski, drugie miejsce zajęła Malwina Skwarska – uczennica naszej szkoły. Na trzecim miejscu uplasowała się Emilia Walczak, również uczennica szkoły w Chełmie Śląskim. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody: słuchawki i głośniki.

FOTORELACJA 

Share Now

Maria Habryka

Więcej wpisów od Maria Habryka

Related Post