Daleki lot!

Jak wiecie, w piątek podczas szkolnych obchodów Święta Niepodległości wysłaliśmy w przestrzeń powietrzną życzenia dla Ojczyzny. Dziś otrzymaliśmy wspaniałą wiadomość od pana Romana, mieszkańca okolic Częstochowy, który wczoraj podczas wycieczki rowerowej znalazł jeden z naszych balonów. Pan Roman odczytał życzenia i zaciekawiony sprawdził na mapie, gdzie leży Imielin. Okazało się, że balon przebył trasę 90 km. Podczas rozmowy telefonicznej mieszkaniec okolic Częstochowy pogratulował nam oryginalnej patriotycznej akcji i przekazał pozdrowienia dla całej społeczności szkolnej. Serdecznie dziękujemy i również ślemy moc ciepłych myśli.

🎈Nasze życzenia dla Ojczyzny nadal wędrują po kraju. 🎈 Dziś otrzymaliśmy wiadomość od pani Weroniki, która odczytała wysłaną balonem kartkę w Woli Blakowej, prawie 130 km od Imielina 😃 Pani Weronika pogratulowała nam wspaniałej inicjatywy i przesłała pozdrowienia. Dziękujemy! 😄🎈🎈