Najlepsza zdalna lekcja w-f w Polsce!

Uwaga! Potrzebne wsparcie! Uczniowie klasy IVa (klasa sportowa) wraz z nauczycielami, reprezentując naszą szkołę, biorą udział w konkursie WYGRAJ WF ONLINE Z MONIKĄ PYREK. Fantastyczne dzieciaki wraz ze swymi kreatywnymi i pełnymi pasji trenerami prezentują, że dla miłośników sportu nie ma żadnych ograniczeń i nawet w warunkach domowych można ćwiczyć formę z pełnym zaangażowaniem. W klasie IVa lekcje w-f odbywają się na dwóch płaszczyznach: rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej – dla wszystkich uczniów oraz treningi piłki nożnej – dla chłopców i treningi gimnastyki artystycznej – dla dziewcząt. Trenerzy w ramach integracji z uczniami zmienili miejsce prowadzenia zajęć z hali sportowej na salkę fitness, pokój, czy klasę lekcyjną. Zapraszamy do obejrzenia filmu przygotowanego przez Mateusza Trebuniaka z klasy VIIIa, a przede wszystkim prosimy o reakcję pod linkiem: https://www.facebook.com/piotr.klimczok/videos/3280964502015974 Tam również możecie komentować i dzielić się wrażeniami.
W filmie wykorzystano ścieżkę dźwiękową: https://www.youtube.com/watch?v=BBCTramtwMw…
Share Now

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz

Related Post