Noc na cmentarzu

Uczniowie naszej szkoły po raz drugi wzięli udział w akcji „Noc na cmentarzu”. Wydarzenie polega na pielęgnowaniu pamięci o zmarłych – zarówno naszych bliskich, jak i nieznajomych. Dzięki spełnieniu kilku prostych warunków, wszyscy chętni mogli ofiarować swoją modlitwę i dar odpustu zupełnego w intencji tych, którzy odeszli już do wieczności.
W tegorocznej edycji (która ze względu na obowiązujące warunki sanitarne jest podzielona na serię spotkań w małych grupach) wzięło już udział ponad 30 osób. Zaangażowanym serdecznie dziękujemy! Przypominamy też, że dołączenie do akcji jest możliwe do końca listopada. Zapisy u ks. Mariusza.

Opublikowany przez Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich w Imielinie Piątek, 20 listopada 2020

Share Now

Tadeusz Brysz

Więcej wpisów od Tadeusz Brysz

Related Post